January 2011


Vampire Diaries Spoilers! Damon Gets Laid, Stefan Turns Evil, and Klaus Says Hello!

29. january 2011 at 18:02 | Tess |  News/Zajímavosti

1. Damon bojuje se svou lidskostí. A je sexy. Hodně.
Dneska, někdo možná až zítra, budeme všichni znát osud Rose - zda vlkodlačí kousnutí zabije upíra. Ale EW říká, že toto není teď ten hlavní problém. Skutečným problémem je, kdo se postará o Damona, když se u něj opět projeví jeho "stinné stránky." "Začíná to cítit," říká Ian Somerhalder. "To mu dělá dobře, to mě dělá dobře, protože jsem rád, že je - neznám lepší slovo - totální idiot." Dobrá, mohly bychom uvést nějaký špatný spoiler, ale to neuděláme. Řekněme, že TVD producent Kevin Williamson řekl o Damonovi toto: "On je hot, sexy upír. Je prostě jasné, že pro něj nemá smysl mít malé hračky. Je na čase vidět Damona, jak si dává sprchu." WOW.

2. Tyler odhalí pradu.
On velmi rychle zjistí, že Caroline mu lhala o tom, že je jediný upír v Mystic Falls - to zastaví jejich vyvíjející se vztah. Stefan se snaží Tylera přesvědčit, že upíří a vlkodlaci mohou žít skutečně společně v míru, ale po velkém boji, který bude v epizodě 3. února a ponese následky i v epizodě z 10. ledna, tomu všemu bude určitě jen těžko k uvěření.3. Uvidíme Stefanovu horší stranu.
Elena v epizodě, která se bude vysílat 17. února najde starý deník svého otce, Johna. Pak nás retrospektiva zavede do roku 1864 a ukáže nám, jak Stefan zabil svého otce a poté přeměnil Damona v upíra. "Jeho pocit viny je tak hluboký, že to s ním jde ke dnu," říká Paul Wesley o flashbacku. "Zjistíme, že by byl jako Damon, kdyby nebylo jedné osoby," Koho? To je jedna z těch věcí, kvůli kterých budeme napjatě sledovat obrazovky.

4. Bonie si dělá nepřítele - a ztratí přítele.
Tím "ztratí přítele" mám na mysli "získat lásku". Kat Graham (Bonnie) potvrdila, že se bude líbat s Jeremym. "Lepší pozdě nežli později". Ale ne všechno bude tak šťastné a duhové pro Bonnie. Když se dozví, že Luka a Jonas pracují s Elijahem, naprosto to zlomí její důvěru. "Bude se pokoušet zjistit více o tom, kdo jsou a náhodou si udělá nepřítele tam, kde by neměla," říká Julie Plec. A v budoucí epizodě ji uvidíme jednat.


5. Klaus přijde do města.
Klausovo místo už bylo konečně obsazeno, zahraje si ho herec Joseph Morgan a upřímně? Mě nepřijde zase tak HOT jak všichni slibovali, vlastně je docela slizkej (:D), a už teď je jasné, že se objeví před koncem sezony. Ale Elena a Katherine se budou muset připravit už předem. Stefan časem skončí práci s Eleniným "upíry nenávidějícím" otcem, Johnem, s cílem zastavit "Originals". A co s Katherine, která před ním utíkala, ach víš, 500 let?. "I přesto, že je Katherine pořád zavřená v hrobce, kuje pikle," říká Nina Dobrev. Samozřejmě, že ano. Samozřejmě.


Translated by Deedou, copy only with this source!
©the-vampire-diaries1.blog.cz

Layout ~007

29. january 2011 at 17:54 | Tess |  Free layouts
Layout ~007
Layout si můžeš objednat ~ZDE~

Obsahuje: V c.č.

Layout ~006

29. january 2011 at 17:52 | Tess |  Free layouts
Layout~006
Layout si můžeš objednat ~ZDE~

Obsahuje: V c.č.

Layout ~005

29. january 2011 at 17:49 | Tess |  Free layouts
Layout005
Layout si můžeš objednat ~ZDE~

Obsahuje: V c.č.

Nina photo 0.02

21. january 2011 at 17:16 | Tess |  Nina Dobrev
imagebam.com.imagebam.com


2x13 Daddy Issues Episode Stills

21. january 2011 at 17:00 | Tess |  Stills
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


I'm In Here | Damon & Elena

17. january 2011 at 22:12 | Tess |  FanMade Videa
Tak jsem zase tady.
Písemky jsou napsaný a já si nemůžu stěžovat :)
Mám čas si dočíst dlouho rozečtenou knížku.Konečně jsem sehnala "Vodu pro slony".Podle mě je lepší si knížku přečíst před tím než se podívám na film a to nemluvím o těch krásnejch fotkách v té knížce.No,co ještě k tomu dodat?V únory se tu objeví spoluadminka Lucy,také se budu snažit se vás víc "obíhat".Jo a opět nový lay :)
Já se pro dnešek loučím.Dobrou....


...

..