August 2010


Celebrate the day od Forks in Stephenie Meyer 2010

31. august 2010 at 12:55 | Tess |  Twilight
Objevte malebné, trochu potemnělé město Forks ve státě Washington


Každý rok pořádá město Forks ve Washingtnu den Stephenie Meyerové. Tento den se slaví od roku 2008 kdy bylo ve forks Stmívání natáčeno. Už se bude konat 3. ročník tohoto svátku. Tento den se slaví 13. září také jako svátek Belly Swanové. Letošní rok se bude svátek slavit až o víkendu, protože 13. září vychází přesně na pondělí. Do Forks se tudíž pohrne spousta turistů. Informátoři varují, že hotel je nutné si objednat co nejdříve, než bude plno (pro nás lidičky z čech to neplatí).  Občané město připravují na zábavu a slavnostní oslavu tohoto, pro Forks významného dne.  O víkendu zažijí občané a fanoušci sérii programů věnovaných knižní a tak i filmové sérii Twilight.  Obchod s produkty twilight bude mít otevřeno skoro nepřetržitě a také bude pořádat nějakou akci kterou přilákají fanoušky.

Přeložila Hannah

New DVD Bonus From Vampire Diaries

31. august 2010 at 12:45 | Tess |  Ostatní videa
Během posledního měsíce sem byly postupně dodávány bonusové materiály z DVD (intervia s tvůrci, trailer na druhou řadu a nepovedené scény), dnes vám přináším video ze zákulisí VD, na kterém je nám ukazováno jakými utrápami prochází Ian v maskérně, když ho maskují na zlého upíra (červené čočky, zoubky). Kopírujte pouze se zdrojem Katie.Song For Ian Somerhalder By Matt Davis

31. august 2010 at 12:40 | Tess |  Ostatní videa
K téhle písničce se dá říct jediné: ,,Hahahaha." :-D

Kouzlo z pomsty 8.díl - Někdy je lepší neříkat celou pravdu

30. august 2010 at 12:18 | Tess |  Kouzlo z pomsty
Kouzlo z pomsty
Nora si právě prohlížela knihovnu.Hledala něco,čím by se mohla zabavit.Například by si mohla povídat s Elenou,kdyby ji před chvílí Stefan neodvezl domů.Teď tu Nora zůstala s Damonem sama a to se jí moc nezamlouvalo.
Najednou ji Damon zezadu objal. ,,Nějakou dobu tu zustaneme trčet.Tak bychom se mohli alespoň blíž seznámit." ,,Moc vtipné." řekla Nora otráveně,vytáhla jednu z knížek na poličce a šla si sednout na pohovku.
Najednou jí v kapse zazvonil mobil.Rychle ho vytáhla a zvedla ho. ,,Ahoj Maggie." řekla nadšeně. ,,Nazdárek Noro.Všechno je nachystaný a oslavenkině nikde.Kde se flákáš?Dělej,ať si tady do čtvrt hodiny." Nora se podívala na Damona. ,,Já... Nemůžu." řekla smutně,ale zároveň to znělo naštvaně. ,,To si ze mě děláš srandu!Tenhle vtip se ti Lewiová vážně moc nepovedl.Noro,notak.Všichni se vidíme pohromadě jen párkrát v roce.Ať už máš v plánu cokoliv,okamžitě to zruš." rozkázala Maggie a zavěsila. ,,Předpokládám,že jsi pečlivě poslouchal,takže půjdu na chvíli ven.Ano?" Nora se pomalu zvedla a hned po ní i Damon. ,,Kam jdeš?" zeptala se ho i když jí to bylo jasné. ,,Dobře,ale musím se jít domů převlíct.Takže abys nemusel dlouho čekat,můžeš jít napřed a já tě pak doženu." ,,Já umím čekat." řekl Damon a věnoval jí jeden ze svých okouzlujících úsměvů.
Zatím co se Nora šla do svého pokoje převléct,Damon postával u vchodových dveří.Po chvíli rozhlížení, jeho pozornost upoutala nástěnka u dveří.Kromně pár vzkazů tam byla přišpendlená fotka s lístečkem.Velkými červenými písmeny tam bylo napsáno:"ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ JE NEPOUŠTĚT DOVNITŘ!" Najednou se u něj objevila Nora. ,,Dlouhý příběh." řekla a vyšla ze dvěří.
,,Mě dlouhé příběhy nevadí." řekl Damon když nastartoval auto. ,,Ve skratce?Ti dva se mnou na fotce se jmenují Warren a Moly.Warren mi v roce 1865 vyvraždil rodinu a mě přemněnil.Stala se ze mě naprostá mrcha a Warren se do mě zamiloval.Po pár letech se k nám přidala Moly,moje bývalá nejlepší kamarádka.Zhruba před 20 lety jsem si uvědomila jak strašně jsem se chovala,odešla jsem od nich a začala žít nový život.Konec pohádky." ukončila to Nora.
,,A přesto jsi mi něco zatajila." poznamenal Damon. ,,Já se o tom teď vážně nechci bavit.Pořád mě to ještě bolí."řekla potichu a odvrátila se k oknu.

Ashley Greene - New InStyle outtake

29. august 2010 at 15:52 | Tess |  Ashley Greene
Náhled na dvě nové fotky Ashley Greene pro časopis InStyle
Image and video hosting by TinyPic

Damon Salvatore | Life After Death

27. august 2010 at 12:36 | Tess |  FanMade Videa
Vím,že vás už s těmi videi musím pěkně štvát,ale mně to prostě nédá...
Postoupila jsem do finále SONC s Ianem,dali byste mi prosím svůj hlas ZDE ? Díky :-D

Season Two Premieres Thursday, Sept. 9

26. august 2010 at 10:04 | Tess |  Promo pictures
Dneska ráno jsem na jedné stránce našla promo fotky herců z TVD.
Naprosto neuvěřitelně jim to tam všem mooooooooooc sekne,teda hlavně Damonovi.
V článku je 13 fotek.Když jsem je uviděla,málem jsem sletěla ze židle,takže opatrně... :-D
www.tessblog.blog.cz

The Vampire Diaries Season 1 bloopers

25. august 2010 at 11:04 | Tess |  Ostatní videa

Pro spuštění videa klikněte na obrázek.

Elena & Damon // Bleeding Love //

24. august 2010 at 13:19 | Tess |  FanMade Videa
Úžasný video.
Tuhle písničku miluju!Je chytlavá a má skvělý text :-D
Všem svým Sb se omlouvám,protože vás ani dneska nestihnu oběhnout.
Za chvíli totiž jdu ven s mojí kámoškou.Ale zítra vás na 100% oběhnu,slibuju.
Zatím pp...

Hot or Not .01

24. august 2010 at 12:49 | Tess |  Ostatní
Hot or Not?

My first graphic

23. august 2010 at 19:14 | Tess |  Ostatní
Udělala jsem si nový dess.Vím že to není nic moc a design se tomu říkat nedá,ale je cena i za snahu,ne?Chtěla jsem se vás zeptat jestli ho tu mám chvíli nechat nebo vrátit ten s Robem a Kristen.Napište mi prosím váš názor,díky. :-)
www.tessblog.blog.cz
A k tomu přidávám wallperku-také mé výroby,takže KOPÍROVAT POUZE S MÍM ZDROJEM!!!!! Díky =D


Ve světle divadelních reflektorů

21. august 2010 at 13:19 | Tess |  Ostatní
robsten
Čtvrteční výlet do Prahy se slovy popsat nedá. =D
Raní cestu autobusem jsem strávila koukáním na "Prázdniny Pana Beana." a sotva jsme dojeli na místo,šlo se na metro a jeli nakupovat.Nemůžu uvěřit kolik "Twilight věcí" tam měli.Asi po 4 hodinách nákupů,jsem už nemohla ujít ani krůček a tak jsme se zastavili na oběd.A zase nákupy.Už mě to přestávalo bavit a tak jsme začali jít pomalu k divadlu.
Byla jsem na představení ,,Hello Doly!" Ten muzikál byl úžasnej.Skvělí obsazení a hlášky tipu :,,Taxi? Taxi! Tak si trhněte nohou!" nebo se jedna herečka naklonila k divákům a zeptala se jednoho chlapa v 1.řadě ,,Hej ty!Čau.Děláš hezký děti?" A on chudák nevěděl co říct. :-D Celý divadlo se tomu smálo.Vážně skvělý výlet.
Do c.č. jsem dala pár fotek z Twight věcí :)
Na co jsem obvzlášť hrdá je Eclipse kalendář :D

Cover of Stefan´s Diaries #1 - The Origins

21. august 2010 at 12:26 | Tess |  News/Zajímavosti

Entertainment Weekly ukázali obal nové knihy Lisy Jane Smithové Stefanovy deníky. První díl nese název The Origins, což v překladu do češtiny znamená Počátky. Tuto třídílnou sérii vydá jako dodatek k The Vampire Diaries nakladatelství HarperTeen. Pokud je nám známo, tak kniha se objeví v knihkupectvích na začátku listopadu.

Zatím se o knize moc neví, protože se ještě ani neobjevila na Amazonu, ale fanoušci požadují odobné obálky jako měly Upíří deníky. To znamená, aby měly ty rozdělené obličeje padnoucí k sobě. Děj by se měl odehrávat v půběhu občanské války ve Fell´s Church (v knihách neexistuje Mystic Falls, ale Fell´s Church). Krátky popis:

Bratři Stefan a Damon jsou neoddělitelní, dokud je spojuje dívka Katherine, ohromující, dokonalá žena, která změní jejich životy vzhůru nohama. Sourozenci soupeří o její pozornost jen proto, aby zjistili, co skrývají její luxusní šaty a blyštivé klenoty: Katherine je upír. A ona se zaměří na to, proměnit je oba, aby spolu byli navždy.


NEW SEASON PROMO PHOTO

21. august 2010 at 12:19 | Tess |  Promo pictures
imagebam.com
Všem to moc sluší! :)

Candice Accola in Savvy Magazine

21. august 2010 at 12:16 | Tess |  Candice Accola
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Zdroj:...

..