June 2010


Kouzlo z pomsty 4.díl - Shoda náhod?

28. june 2010 at 18:58 | Tess |  Kouzlo z pomsty
Kouzlo z pomsty
,,Noro?" zamumlal Damon ze spaní.
Po chvilce se z dola ozvalo naléhavé klepání na dvěře.Nikdo se ani nepohnul,jenže klepání neustávalo a tak se Stefan zvedl a seběhl dolů otevřít."
,,Pomóc!" ozvalo se zpoza dvěří než Stefan stačil otevřít.Venku stála vyděšená dívka.
,,Prosím,pusť mě dovnitř." zaprosila. ,,Promiň mi se známe?" zeptal se Stefan. ,,Prosím,pomos mi.Někdo se mě právě pokusil zabít." Stefan si ji změřil pohledem.Nebyla jedna z dvojčat co se je pokoušejí zabít,ale mohla být na jejich straně.Chvíli váhal,ale nakonec ji pustil dál.
Sotva dívka překročila práh domu,rychle za sebou zavřela dveře a opírajíc se o ně se svezla na podlahu.Stefan si k ní dřepl a uklidňujícím hlasem se zeptal: ,,Co se stalo?" ,,Přišla jsem domů a…" dívka se zadrhla. ,,A?" pobídl ji. ,,Tam na mě čekaly dvě holky.Řekla jsem jim,že tam nemají co dělat a poslala jsem je pryč.Ony neodešly... V životě jsem je neviděla,ale oslovovaly mě mím jménem.Pak mi začaly nadávat a říkat něco o nějakém Damonovi." Stefan stuhl a rychle ji přerušil. ,,Co přesně říkaly?" "Že prý bude lepší když si prý najdu jiného kluka a mám jim říct kde je schovanej.Že si ho prý stejně najdou.A když jsem jim řekla,že žádného Damona neznám,jedna z nich se na mě rozkřikla ,,Nelži mrcho!" a vyletěla na mě s kolíkem.Naštěstí jsem včas uhnula a utekla jim.Zbytek už znáš... ,,Počkej,ty jsi upír?" zeptal se Stefan zaskočeně. ,,Stejně jako ty.Jsem Nora a ty?" Stefan opět ztuhl.To jméno volal Damon,ale to mohla být jen shoda náhod. ,,Stefan Salvatore." představil se jí. ,,Když jsem mluvila o Damonovi,tvářil ses divně.Ty ho znáš?" ,,A jak.Je to můj bratr."
Stefan vylíčil co se s Damonem stalo a pak jí ho šel ukázal.Za jiných okolností by o téhle situaci mlčel,ale ona v tom byla bohužel zapletená taky.Teď už nebylo cesty spět...

Damon Salvatore - I Like The Way

25. june 2010 at 15:08 | Tess |  FanMade Videa
Další video do zbírky =D

Román s vlkodlaky

24. june 2010 at 15:52 | Tess |  Ostatní
Mrazení
Důvod mého párdeního neobíhání je tahle skvělá knížka s názvem Mrazení.A má 337 stránek.Tenhle příběh střídavě vypráví vlkodlak Sam a dívka jménem Grace.Možná jste si všimli,že na zadní straně Popcornu k Eclipse je na tuhle knížku reklama.
Stručný obsah:
V lesích kolem Mercy Falls u kanadských hranic žijí vlci.Jednoho dne stáhnou z houpačky u domu malou Grace.Pokoušou ji,ale vlk se žlutýma očima ji odtáhne do bezpečí.Od té doby dívku vlci fascinují,zvlášť její zachránce.Když o několik let později vlci napadnou Graceina spolužáka,chlapi z městečka vezmou pušky a uspořádají na ně hon.Jěště ten večer najde Grace na verandě svého domu postřeléného chlapce se žlutýma očima.Je to její vlk.Sam žije dva životy.Zimy tráví ve vlčí kůži se smečkou,v létě je na pár měsíců člověkem,než ho mráz promění zpátky ve vlka.Každý rok je však doba,po kterou může být člověkem kratší.Sam ví,že příde rok,kdy na sebe lidskou podobu nevezme.Jenže ani on ani Grace se s tím nechtějí smířit,ne teď,když se konečně setkali.Zima se ale blíží a Sam musí Bojovat,aby neztratil sám sebe a taky Grace.Protože tentokrát to může být navždy.

Damon & Katherine ● Dance With the Devil

22. june 2010 at 13:46 | Tess |  FanMade Videa
Já vím,zase video. xD
Všem se omlouvám dneska vás nestihnu oběhnout,-kvůli výtvarce.
Tak zese někdy pp...


Damon And Damon - Beautiful Wallpaper

19. june 2010 at 12:54 | Tess |  FanMade pictures
www.tessblog.blog.cz
Kopírovat pouze s mím zdrojem!!!!


Konečně!

15. june 2010 at 14:39 | Tess |  New moon
nový měsíc
Mě to nedá a musím si rýpnout.Myslím že každý z vás už viděl New moon v češtině,že??Včera jsem si koupila to jedno diskový dvd a zkoukla to.Mám pocit že se jim to trošku vymklo kontrole xD Já měla takový výtlemy.:D  :DNapříklad jak Jacob řekl "Lapaš".Možná je to jen můj pocit a moje nepozornost,ale z kina si pamatuju,že Jacob mluvil o upírech jako o "krvežíznivý pijavicích" a v češtině jsou to "krvežíznivý zmetci" no tak nevím.Možná se mi tam ještě nelíbí hlas Alice.Na mě je trochu moc pištivej.Ale i tak je to vážně super že je Nový měsíc na dvd.

Twilight umbrellas

15. june 2010 at 14:17 | Tess |  Twilight

Nové foto s Kellanem??

15. june 2010 at 14:16 | Tess |  Kellan Lutz
Nevím,asi není nové,ale já ho vidím poprvé.

New moon doll - Bella

15. june 2010 at 14:01 | Tess |  New moon

Kouzlo z pomsty 3.díl - Vedlejší účinek

14. june 2010 at 15:31 | Tess |  Kouzlo z pomsty
Kouzlo z pomsty
,,Ujasněme si to,proti nám stojí "šílené upiří čarodějnice"?"zeptal se Alarik. ,,Ano." řekl Stefan.
Asi po půl hodině se Damonova bolest výrazně zhoršila.
,,Bonnie!Prosím neznáš nějaké sklidňující kouzlo?" ,,Proč bych mu vůbec měla pomáhat?" ,,Jeho stav se velmi rychle zhoršuje a já mu chci nějak moct,aby tak netrpěl.Pokud ho nemáš tak ráda,teď ti tady slíbím,že pokud to přežije,odstěhujeme se z města,zmizíme ti ze života." bylo vidět že se Stefan o svého bratra hodně bojí. ,,Můžu to zkusit.Ale nic ti neslibuju." Bonnie zavřela oči a hlasitě vydechla. ,,Ale obávám se,že až se probere,jeho bolest bude alespoň 3x větší.
,,Zavírám dvěře utrpení a bolesti a tímto je otvírám klidnému spánu."
Tuto větu opakovala tolikrát,dokud se Damon zcela neuklidnil.
,,Podívejme se na to.Hrozivý Salvator." řekla dívka která se oběvila v rohu pokoje. ,,Kdo jsi?" zeptal se Damon. ,,Jsem vedlejší účinek Bonniina kouzla.Ale říkej mi Tey." ,,Co chceš?" ,,Pšš... Pojď za mnou,potřebuji ti něco ukázat." řekla a natáhla k němu ruku.Damon jí ji podal a ona ho vytáhla na nohy.Damon se ohlédl na Stefana sedícího u jeho postele. ,,Nevidí nás." oznímila Tey.
Najednou se oba ocitli úplně někde jinde.Před nimi právě procházel muž a Tey,vyrazila za ním.Když muž vešel dovnitř,přivítala ho rozesmátá mála holčička. ,,Tatí." vypískla. ,,Ahojky Clarie." ,,Proč mi to ukazuješ,Tey?" ,,Proboha podívej se pořádně!" napomenula ho.Damon se podíval pozorněji a zjistil,že ten muž který se vítá s malou holčičkou,je on sám. ,,Damone?" ozval se další hlas.Oba Damonové se ohlédli. ,,Ahoj Noro." řekl starší z Damonů a postavil se,aby ji mohl políbit. ,,Proč mi to ukazuješ?" zeptal se pravý Damon znovu. ,,Je to má práce." Najednou se ocitla u jeho ucha a zašeptala:,,Mohl jsi mít svůj vlastní život,svou rodinu.Jenže ty ses rozhodl stát se upírem a tím ses odsoudil stát věčně ve Stefanově stínu.Vždycky bylo ubližováno tobě a né jemu.A proč?Vždyť on je ten lepší." Všechno se rozplynulo a Damon zůstal sám v temnotě.

Jsem spět s pár krásnýmy videjky

11. june 2010 at 16:07 | Tess |  Twilight
Tak jo,už jsem se vám vrátila:D
Dovezla jsem si z Baldovce snad tisíc komářích kousnutí-zdůvodu že nám v naší chatce nešli dovírat dveře,dobrý co?? ;-)
A to za celou noc jsem spala asi tak necelou hodinu.
Nic proti,ale ty chatky byly fakticky humusný a malý-druhou noc bych v nich teda nedala.:-?
Dneska vás asi nestihnu oběhnout,takže zase zatím pp...
Lanové centrum na Baldovci už čeká...

8. june 2010 at 16:15 | Tess |  New moon

Tak jo,já si jdu teda zabalit - upřímě řečeno se mi vůbec nechce. =D
Držte mi palečky,ať si tam něco nezlomím - protože s mím štěstím jsem toho schopná :-D
S pozdravem Tess

...

..