March 2010

Eclipse Movie Stills

31. march 2010 at 14:29 | Tess |  Eclipse

Pictures from the Bel Ami Set in Hungary

30. march 2010 at 13:46 | Tess |  Robert Pattinson
Robert byl vyfocen při natáčení filmu Bel Ami v Budapešti

http://cullenboysanonymous.com/wp-content/uploads/2010/03/bel-ami2.jpg
Zdroj:

8. a poslední kapitola Drahý Edwarde - Příbuznost se nezapře

29. march 2010 at 16:51 | Tess |  Drahý Edwarde
8. Příbuznost se nezapře

Když jsme dojeli z výletu ke škole,zamířila jsem k lavičce kde na mě vždycky čekal Edward.Na lavičce však neseďel on ale Alice. "Ahoj Bello." zavolala a vyběhla mi naproti.Samozdřejmě rychlostí člověka. "Ahoj Alice.Kde je Edward?" "Našťestí ješťe nepřijel." " Našťestí?" zeptala jsem se udiveňe. "Ber to jako tvůj únos." "Jak to myslíš s tím únosem?" "S přístupem Edwarda by sme se tvojí návštěvy nedočkali.Honem,už musíme jít,za chvíli přijede." Než jsem se nadála,už mě postrkovala k jejímu autu. Sotva jsme vjeli do lesa ve Forks pořádně šlápla na plyn.Jejich dům mě ohromil.Byl obrovský.Když Alice objela dům a zaparkovala v garáži mohla jsem říct totéž.Byla prostorná a plná všemožných aut.Když mě Alice vedla obývákem,uviďela jsem kluka rozvaleného na pohovce.Díval se na fotbal,který ho podle mě moc nebavil.Prošli jsme kolem televize a Alice ho pozdravila. "Ahoj Emmette." "Čau Ali..." nedořekl.Upřeně na mě začal zírat.Po chvilce zamrkal jako by špatně viďel. "Tohle je Bella." řekla Alice aby prolomila ticho. "Ale ta přece..." "Ano." řekla Alice se smutným povzdechem. "Ale tohle je její vnučka." doplnila. "Wow." řekl Emmett. "Ahoj." pozdravila jsem.S úsměvem mě pozdravil taky. "Potřebuju abys mi s něčím pomohl." řekla rychle Alice. "S čím?" "Potřebuju abys hlídal dveře až příde Edward." "Teď?" "Ano." Emmett se zvedl z pohovky a šel za námi.Ale kvůli čemu chce Alice po Emmettovi aby hlídal dveře? Odpověd se mi naskytla,když jsem do nich vztoupila.Emmett ochotně vešel do šatny za námi,ale Alice ho vystrčila ven. "Nepoušťej sem Edwarda!" řekla když zavírala dveře.Když jsem se po pokoji rozhlédla,zďesila jsem se.Nebyl to pokoj,ale šatna. Dokonce větší než můj vlastní pokoj.Stála jsem tam v ohromení zatímco Alice začala vytahovat nejrůznější šaty. "Ty se teď chceš převlíct?" zeptala jsem se. "Ano a ty taky." řekla a usmála se. "Cože?" Místo odpovědi mě zasypala šaty které vytáhla.Alice si zkusila jedny a ty si nechala.Já si jich musela zkusit deset a teprve v jedenáctých jsem prý byla perfektní.Ješťe mě chťela učesat a namalovat,ale za dveřmi se ozvala moje záchrana.Edward. "Kde je Alice a Bella?" zeptal se Emmetta. "Ve vnitř." odpověďel.Rozhovor tlumily dveře,které nás od nich dělily.Někdo zmáčkl kliku, jenže Alice v rychlosti zamkla ze vnitř.
Vybrala mi dlouhé,fialové šaty.Ikdyž moje kůže byla hodně bledá,šaty se ke mně hodily.Opět ňekdo vzal za kliku a vteřinu po tom šla slyšet tichá rána jako by jeden toho druhého bouchl. "Jsi normální?" řekl Edward.Emmett se za dveřmi rozesmál.Pak se zase ozvala další rána.To už jsem nevydržela a rozběhla jsem se ke dveřím.Když jsem z nich vybíhala zakopla jsem o Emmetta který ležel u dveří.Vedle ňej na zádech ležel Edward takže jsem na ně spadla.Chodba byla díky bohu dost velká.Alice se našťestí včas zastavila.Edward se s Emmettem rozesmáli ve stejnou chvíli.Pak jsme se přidali i já a Alice. "Pomačkáte jí šaty." řekla rozesmátě Alice.Kluci byli hned na nohou, ale mně dělaly problémi ty dlouhé šaty.Edward mi pomohl.
Když jsem už stála,oba na mě začali zírat.Emmett dokonce hvízdl.Dalo by se říct,že i Edward byl v údivu. "Je to tak strašný?" "Jsi nádherná." "Díky." řekla jsem zaskočená jeho tónem jeho hlasu. "Tak ťe tady provedem." prohlásil Emmett. "Jen Edward." opravila ho Alice.
Když jsem s Edwardem odcházeli Emmett ještě něco pronesl,ale to jsem už neslyšela.Edward se zasmál,což zřejmě znamenalo,že on ano.
"Představím ti Charlisla." řekl Edward a zaklepal na dveře.Vše co jsem o Charlislovi věďela bylo,že pracuje v místní nemocnici.A samozdřejmě že je upír.Jeho pracovna byla obrovská jako všechny místnosti v domě.Všude plné police knih a po zdích obrazy.Zrovna seděl u stolu a četl knihu. "Chtěl bych ti někoho představit." řekl Edward.Charlisle byl milý a zdvořilý.Pak společně s Edwardem mi představili Esme,která už od prvního pohledu působyla křehce.Esme se k nám taky připojila. Poslední dva členi rodiny byli v obývacím pokoji.Na pohovce vedle Emmetta seďela dívka s blonďatými vlasy. "Rosalie." oslovil ji Edward.Když si mě všimla pronesla něco jako: "Už zase?" zvedla se z pohovky a odešla z pokoje.Za ní se rozběhl Emmett.Na druhém konci pokoje stála Alice s klukem. "Bello,tohle je Jasper." představila mi ho.Nálada se trochu změnila od odchodu Rosalie.
"Těší mě." řekl vlídně a podal mi ruku.Pak jako by se v něm něco... Najednou se Jasper rozběhl ven. "Omlouvám se." řekl. "Prosím Bello,zůstaň tady." řekl Edward a rozběhl se s ostatními ven za Jasprem.
Už bych asi měla jít domů,pomyslela jsem si a šla jsem vrátit šaty.Na chvilku jsem si tam sedla na židly a přemýšlela o dnešku.
Po několika minutách jsem uslyšla tázavé volání mého jména.V šatňe mě našla Alice. "Bello co se ďeje?" zeptala se. "Můžů se tě na ňeco zeptat?" řekla jsem. "Jistě." odpověďela a sedla si vedle mě. "Myslíš,že mě Edward má rád jen pro to že jsem stejná jako moje babička?" zašeptala jsem. "Jak tě tohle napadlo?" odpověďela otázkou. "No,jste si celkem podobné,ale Edward tě miluje kvůli jiným věcem než je vzhled.Něco ti teď řeknu.Edward ti jistě ještě neřekl kvůli čemu Bellu opustil,že?" "Neřekl." přiznala jsem. "Když jsme slavili narozeniny tvojí babičky,si Bella rozřízla omylem prst.Jasper to nevydržel a … Našťestí zasáhl Edward.A právě kvůli tomu Jasper dneska vyběhl z pokoje.On se jen bál,aby ti neublížil.Víš,Jasper je z nás upírem nejkratší dobu.Edward si uvědomil,že s ním Bella není v bezpečí.Ať už po tom co se stalo s Jasprem nebo Jamesem." "Jamesem?" skočila jsem jí do řeči. "To je na dlouhé povídání.Kde jsem to přestala? Jo.Museli jsme odjet z města.Po pár dnech co se s ní rozloučil,to chťel vzdát.Jenže bylo až příliž pozďe se vrátit.Úplňe se změnil.S nikým se nebavil.Buď byl zavřený ve svém pokoji nebo na té jejich louce.Až do chvíle než potkal tebe.Všichni jsme ti vďeční,žes nám vrátila toho starého Edwarda." "Vážně?" "Ano." Byla jsem děsně utahaná .Měla jsem co dělat,abych při jejím vyprávěním neusnula,ale až příliž mě zajímal ten příběh.
Najednou vešel do šatny Edward. "Tady jste." řekl a usmál se na nás. "Když Alice vyslala myšlenku - šatna- dostal jsem od ní nápovědu.Ale nevěřila bys Bello,kolik jich po domě je." Potichu jsem se zasmála. "Chce se ti spát?" zeptal se.Lehce jsem kývla a vstala. "Tolik schodů tě nemůžu nechat sejít." zasmál se.A než jsem se nadála držel mě v náručí.

Tak co jak se vám líbil příběh Belliny vnučky?

Konečně jsem byla na Remember me

28. march 2010 at 18:11 | Tess |  Ostatní
RM

Konečně jsem byla na Remember me(Nezapomeň na mě).Lepší film jsem snad ještě neviděla.Je dokonce lepší než Milý Johne na kterém jsem byla minule.Každý kdo má rád Roba bude na konci určiťe brečet.Proč se to muselo stát právě jemu? :-( Ale celkově byl film boží.To jsem asi už říkala že? xD Taky bylo blbý co udělaly ty holky té jeho sestře.Pokud si to pamatuju dobře tak - Gándhí kdysi řekl:
Nezáleží na tom,na co se díváš,ale na tom,co vidíš...

Ian s opičkou

27. march 2010 at 13:53 | Tess |  Ian Somerhalder

Zdroj:

Paul

27. march 2010 at 13:47 | Tess |  Paul Wesley

Michael Trevino - banner

26. march 2010 at 16:18 | Tess |  Michael Trevino
http://images2.fanpop.com/image/photos/10900000/Vampire-Diaries-Banner-the-vampire-diaries-10964612-500-250.jpg
Banner s Michaelem Treviem alias Tylerem Lockwoodem... x) x)


Spící Dakota

25. march 2010 at 16:00 | Tess |  Dakota Fanning

Oficiální Eclipse poster!!

24. march 2010 at 15:27 | Tess |  Eclipse
zdroj:


Team Damon!

22. march 2010 at 14:37 | Tess |  FanMade Videa
Naprosto skvělí video xD

Svět míma očima - Z pohledu Damona

20. march 2010 at 11:45 | Tess |  Svět míma očima
Omlouvám se za uvozovky u přímích vět.Nějak mi to ujelo.No,opravovat se mi to nechce.

Je večer a já skončil v zapadlém baru ve Fell´s church.Asi jsem to přehnel s pitím,protože nedokážu udržet rovnováhu.Trvalo mi hodňe dlouho než jsem došel k penzionu,kde jsem prozatím bydlel.Bydlí tu i můj mladší bratr Stefan s Elenou.Byl jsem ťesně u dvěří když jsem upadl.Už jsem se neobťežoval zvedat.Po pěti minutách strávených na zemi jsem uslyšel jak někdo otevřel vchodové dveře a pak se ozval přiškrcený výkřik.Byla to dívka. "Jsi v pohoďe?" "Jo." odpověďel jsem a zkusil vztát.Pomohla mi. "Nemusíš mi pomáhat,zvládnu to sám!" "To nevadí." odpověděla.Na schodech jsem asi tak dvakrát upadl.Po prvním pádu jsem zašeptal: "Pšš,nesmíme vzbudit bratříčka." "Je jedenáct." řekla. "To nevadí." V jednom z pokojů se otevřely dveře a z nich vystoupil na chodbu Stefan. "Damone!" okřikl mě. "Klid bratříčku." řekl jsem a zavrávoral sebou,naštěstí mě přidržela ta holka. "Ahoj Stefane." pozdravila. "Ahoj." odpověděl jí s nuceným úsměvem. "Našla jsem ho u vchodových dveří." oznámila. "Jsi hodná že jsi mu pomohla." Po chvíly jsem se svalil do postele a ztratil vědomí.

New promotional photo Stefan and Elena

19. march 2010 at 16:12 | Tess |  Promo pictures
Dokonalá,úžasná,krásná,super atd... xD xD xD
Elena a Stefan
Zdroj:

Paul Wesley-V Man Photoshoot

17. march 2010 at 15:50 | Tess |  Paul Wesley
Zdroj:


Eclipse - Sneak Peek from DVD

15. march 2010 at 14:54 | Tess |  Eclipse
Zdroj:

Začala jsem psát novou povídku

13. march 2010 at 18:49 | Tess |  Ostatní

Vím že nemám dopsanou povídku Drahý Edwarde u které mi zbývá dopsat poslední kapitolu.Ale Začala jsem psát novou s názvem- Svět míma očima.Tento příběh vypráví Damon.Který se snaží změnit kvůli dívce kterou miluje.A já bych se chtěla zeptat jestli to sem mám dát až to dopíšu.Moc díky vaše Tess :o)

Koukňete co jsem sehnala :o)

13. march 2010 at 18:29 | Tess |  Ostatní
V jednom knihkupectví jsem si koupila Twilight diáře.No vlastňe to nejsou diáře,to je jedno.
...

..