January 2010

Rozplácnutý Tay :o)

31. january 2010 at 15:23 | Tess |  Taylor Lautner
Stačí chvilka nepozornosti a je to tu.Nemůžu si pomoct je to prostě super.XD

Valentin´s Day

30. january 2010 at 19:59 | Tess |  Taylor Lautner
Zachvíli tu máme premiéru filmu Valentin´s day kde si zahrál Taylor.Premiéra je18.2.2010.
Já určitě půjdu a co vy?
A tady je trailer:
A poster:

Hups!

29. january 2010 at 20:24 | Tess |  Kristen Stewart
Někdy se to bez malé nehody prostě neobejde.Zdroj:

Rozbřesk - Nový fanmade plakát

29. january 2010 at 19:22 | Tess |  Breaking dawn
Zdroj:

Drahý Edwarde.... 4.Kapitola - Dopis

27. january 2010 at 19:24 | Tess |  Drahý Edwarde
No,na téhle kapitole se zakládá skoro celý příběh a není taky divu že se mi trošku nepovedla.Ale je to čisťe můj názor.A ještě se chci zeptat jestli po tomhle mám ještě pokračovat nebo skončit?4.Dopis - Z pohledu Edwarda

,,Jsem hloupý,že jsem ji do toho zatáhl!" říkal jsem si po celou cestu domů.Když jsem dojel do garáže zaparkoval jsem auto a co největší rychlostí jsem proběhl halou kde seděla Esme s Alicí na pohovce.Obě si vyměnily zmatené pohledy.Když jsem doběhl do pokoje,zabouchl jsem za sebou dveře.Teď pro mě byl nejdůležiťejší ten dopis. Rozerval jsem ho a začal číst:

Drahý Edwarde
Nevím kde začít... Když jsi mě opustil,trpěla jsem.Dlouho jsem se nedokázala ani pousmát.Mívala jsem příšerné noční můry.Prvních pár měsíců jsem tě vyhlížela oknem.Tolik jsem si přála aby ses vrátil.Každý den jsem si představovala jak přicházíš a klepeš na mé dveře.Každý večer jsem vcházela do svého pokoje s nadějí,že tam na mě budeš čekat a že všechno se tak vrátí do starých kolejí... Jenže pokaždé když jsem
vešla dovnitř a našla jen prázdný pokoj s do očí bijící realitu,že se asi už nikdy nevrátíš,zaplavyl mě smutek.
Rodiče si se mnou nevěděli rady.Charlie mě posílal k mámě a máma mě k psychologům. Pokaždé tvrdila,že mi bude líp,když to ze sebe dostanu ven.Jenže mě se tím naopak ještě víc přitížilo.Každý mi tvrdil: ,,Přenes se přes to.Jdi dál! Nebo to alespoň zkus."
Po nějaké době jsem to taky skusila.
Přihlásila jsem se na vysokou a zkusila začít od začátku.Nájít si nové přátele na neutrální půdě.Ze začátku jsem byla "ta divná".Ale jen do doby než jsem potkala Joshe.Poprvé za velmi dlouhou dobu jsem jsem se cítila šťastná.Z přátelství se pak stalo i manželství.Josh byl moc milý,škoda že jsi ho nepoznal.
Měly jsme spolu dvě krásné děti.Lily a Petera.Peter bohužel v šestnácti zemřel při autonehodě.Později se Lily narodila Bella... Jediné o co tě teď žádám je,abys dal na Bellu pozor.Představ jí Alici.Určitě budou velmi dobré kamarádky.Pozdravuj ji ode mne.
Edwarde,ty jsi měl máš a navždy budeš mít místo v mém srdci...
S láskou tvá Bella

Když to psala tak určitě brečela,protože byl ingoust na hodně místech rozmazaný. Najednou se mě zmocnil obrovský vztek.Chytil jsem nejbližší věc a prohodil ji oknem.
V tom okamžiku ke mě přiběhla Alice a snažila se mě uklidnit.Nijak se jí to ale nepodařilo.Pak jsem uslyšel Esme,jak volá Emmetta a Charlisla aby šli pomoct Alici.
Ještě jsem stihl rozbít televizi než nepřiběhl Emmett a nesrazil mě k zemi.V tom okamžiku ke mně přiběhl Charlisle a začal mě uklidňovat.Křičel jsem a vzpouzel se ale marně.Emmett s Alici a Esme mě přidržovali u země. ,,Musíš se vzchopit Edwarde!" překřikoval mě Charlisle.Zničeho nic se tu objevyl Jasper a můj vztek začal ustupovat.
,,Díky Jazzy." poděkoval Charlisle. ,,Škoda." zamumlal Emmett ale v zápětí stichl protože ho Esme probodávala pohledem. ,,Nevidíš jak trpí?" Sotva jak mě pustili,vyskočil jsem z rozbitého okna a rozběhl se do lesa.
Běžel jsem hledat naši louku.Našel bych ji i po slepu.
Snažil jsem se uklidnit a srovnat si co se před chvílí stalo.A pak něco zašustilo
v trávě.Rozhlédl jsem se abych zjistil kdo nebo co se ke mně blíží.Na louku ale vstoupila Bella,přišla až ke mně a pohladila mě po tváři.Nezestárla ani o den.A pořád se usmívala.Kdybych mohl tak bych s ní zůstal na věky.
,,Edwarde?" Alice mě přišla hledat.Ohlédl jsem se po ní,ale když jsem se chtěl podívat spátky na Bellu už tam nebyla.Možná jsem se doopravdy zbláznil. ,,Tady jsi." vykřikla Alice úlevou že mě našla. ,,Běž pryč Alice!" zamumlal jsem. ,,Edwarde nechovej se jako malej." řekla a přitom si sedla do trávy vedle mě. ,,Co se stalo?" ,,Proč se ptáš,když jsi ten dopis už četla?" Neodpověděla,dlouho přemíšlela jak odpovědět. ,,Když tady budeš
jen tak sedět a vzpomínat na Bellu,nic tím nevyřešíš!Udělej alespoň věci o které tě požádala.Už se nemůžu dočkat až mi představíš její vnučku." řekla s povzbudivým úsměvem.

Robert Pattinson chce být Spider Man!

27. january 2010 at 17:23 | Tess |  Robert Pattinson
Novou star hledá společnost Columbia do svého filmového hitu Spider Man.
Brzy se má začít natáčet už čtvrté pokračování tohoto movie komiksu a dosavadní představitel hlavní role, Tobey Maguire, v něm hrát nebude!

"Tobey měl velké výhrady ke scénáři, tak jsme naši spolupráci ukončili," vyjádřil se mluvčí studia a hned také dodal, že Columbia už svého favorita na roli Spider Mana má!

A není jím nikdo jiný, než hvězda Twilight Robert Pattinson, (23)! Scénáristé prý mají v plánu přenést se do teenagerovských let Petera Parkera alias Spider Mana, a to je právě ten důvod, proč by hlavní hvězdou měl být Rob!

V Hollywoodu se teď o ničem jiném nemluví. Je ale také jasné, že pokud Robert roli získá, nebude to mít vůbec jednoduché. Fanoušci jsou totiž zvyklí na Tobeyho a navíc se jako Spider Man musí zamilovat do výrazně starší Kirsten Dunst (27) v roli Mary Jane, což bude vyžadovat hodně hereckého umění.

Robert ale není sám! Dalším horkým kandidátem na Spider Mana je hvězda HSM Zac Efron. Uvidíme, kdo tuto vysněnou roli získá.
Bravo.cz

Drahý Edwarde... 3.Kapitola - Nápovědy

25. january 2010 at 16:58 | Tess |  Drahý Edwarde
3. Nápovědy

Příští den jsem vstala příšerně brzo ráno,nasnídala se a šla říct mamce že budeme mít
návštěvu.Mamka totiž pracovala v obchodním domně v potravinách.A protože je víkend,
pracuje od jedenácti do sedmi večer.Edward přijel těsně po tom jak jsem dojedla a
sklidila ze stolu.Já byla převlečená do starého pracovního oblečení ale on měl na sobě
krémovou,čistou a nejspíš novou košili. ,,To se nebojíš že si zničíš oblečení?" ,,Ani ne."
řekl lhostejným tonem. ,,Tak s čím chceš pomoct?" zeptal se. ,,Budeme sázet semínka
v zahradě.Celý den se náramě povedl.Celé dva týdny jsme se od sebe téměř nehnuli.
Ale pak to přišlo.Jednou jsme se dívali na film.Byl zajímavý ale v celku nedný.Musela
jsem v polovině usnout.V mém snu vyplula vzpomínka a ne jen tak ledajaká.Babička mě v něm žádala abych našla Cullenovi a Edwardovi dala ten dopis. ,,Předej mu ten dopis!" volala zamnou ale já utíkala pryč.A najednou jsem se vzbudila.Ležela jsem na gauči přikrytá dekou.Rychle jsem se rozhlédla po pokoji ve snaze najít ho.Seděl v dalším křesle a čekal až se vzbudím.Zase si přišel sednout ke mně a zeptal se jestli jsem v pořádku,protože jsem prý volala jeho jméno ze spaní. ,,Jak dlouho jsem spala?" zeptala
jsem se rozespalím hlasem. ,,Ani nevím,asi dvacet minut." Ale jak by babička mohla znát Edwarda?Možná ho znala ještě jako dítě.Jinak jsem si to totiž nedokázala vysvětlit. ,,Znáš Isabellu Swanovou?" zeptala jsem se po pravdě trochu neochotně.Při mojí otázce ztuhl. ,,Proč?" zeptal se skoro nehybnými rty. ,,Tak znáš ji nebo ne?" zeptala jsem se po druhé. ,,Ano." vydechl,znělo to skoro poraženě. ,,No než babička umřela,dala mi dopis pro jistého EDWARDA CULLENA" zdůraznila jsem jeho jméno.
,,Počkej mám ho někde nahoře." řekla jsem a při těch slovech jsem se rozběhla hledat dopis.Šel pomalu za mnou.Nevím jak,ale za chvíli jsem ho našla.Dala jsem mu ho do ruky a přitom řekla ,,Takže ty nestárneš?" ,,Ne." odpověděl a v ruce svýral ten dopis. ,,To jsi superman že nestárneš?" zeptala jsem se v mírném úšklebku. ,,Popsal bych se spíš jako zápornou postavu." odpověl a při tom mu mírně cukal koutek. ,,To bych neřekla." Po pravdě byl Edward trošku jiný než ostatní co žily ve Forks. ,,A k jaké záporné postavě tě mám tak asi přirovnat?" zeptala jsem se zvědavá na jeho odpověď.
,,Nechtěj to vědět." zamumlal. ,,Notak,Edwarde když to přežila moje babička,tak to přežiju i já." Sotva jsem to dořekla,uvědomila jsem si jakou jsem teď řekla blbost.
,,Skus najít svou teorii,babička to zjistila sama.Stejně už musím jít,slíbil jsem Emmettovi že mu pomůžu opravit auto. ,,Notak mi dej alespoň malou nápovědu." řekla jsem když se zvedal. ,,Tak jo,ale neděs se.Dám ti klíčová slova ano?" zeptal se a čekal na mou reakci. ,,Ale abych ti to mohl ukázat potřebuju abys šla semnou na zahradu."
,,Dobře videchla jsem a dumala nad tím co mi to chce ukázat.Když jsme vyšli před dům,zeptal se mě jestli jsem připravená,já jenkývla a čekala co se bude dít. ,,Takže",začal,,tři klíče : První - rychlost" a když to dořekl rozběhl se a obrovskou rychlostí oběhl dům.Stihla jsem asi tak jednou mrknout. ,,Druhá - síla" zase se rozběhl a než jsem se nadála,přinesl železnou tlustou tyč.Bez známek námahy ji zohnul. ,,Třetí - chladná kúže" řekl a přitom mě pohladil po tváři.Trošku jsem se otřásla. ,,A kde je mám hledat?" zašeptala jsem.Skus Quileutské legendy o studených." ,,Hledej odpověď!" řekl místo rozloučení. ,,Budu." zašeptala jsem za ním.

Drahý Edwarde... 2.Kapitola - Pozvání

24. january 2010 at 16:19 | Tess |  Drahý Edwarde
Sry že je to tak dlouhé ale nevím jestli tu budu i zítra tak a to je vše
2.Pozvání

,,Nechceš někam odvézt,vypadáš hrozně... bledě." a při ťech slovech si mě prohlížel.
,,Ani ne,ale mohl bys mi prosím ukázat,kde je tu nejbližší kavárna nebo restaurace? Mám totiž strašný hlad." a na důkaz toho mi zakručelo v břiše.Byl to dost hlasitý zvuk aby ho slyšel i on. ,,No... Kousek odtud je menší restaurace.Můžu tě tam odvézt jestli chceš." řekl nebo spíš zamumlal.Hlásek vzadu v mé hlavě na mě začal křičet: ,,Vždiť ho ani neznáš,může to být psychopat.Co ty víš!" a při těch slovech se hlas vytratil.Ale najednou mě k němu něco táhlo.Něco jako neviditelné pouto, jako bych ho znala spoustu let.Odlepila jsem se od stromu a přiklopýtala k němu. ,,Auto mám asi blok odtud.Dojdeš to nebo tě tam mám radši odnést?" zavtipkoval. ,,Hm... radši půjdu po svých." řekla jsem v předstíraném zamyšlení.Teď na mě vytasil nový a nejkrásnější úsměv.Většina by ho popsala jako pokřivený.Netrvalo dlouho a došli jsme k jeho autu.
Bylo to malé stříbrné volvo.Cestou tam jsme si povídali.Cesta trvala míň než čtvrt hodiny.Když Edward říkal ,,menší restaurace" představila jsem si kavárnu nebo malou restauraci.Restaurace byla opravdu malá,ale kolem ní se rozkládala obrovská květinová zahrada.Sem tam byly rozmístěny kulaté stoly s bílýmy ubrusy.Zamířila jsem dovnitř.Kousek ode dveří jsem zaregistrovala,že nejde se mnou a že stojí u malé železné branky.Pobaveně mě pozoroval. ,,Ty nejdeš?" zeptala jsem se,po pravdě trochu zaskočená,že tam stojí a nejde se mnou. ,,A měl bych?" ,,Jistě,že ano!" vychrkla jsem bez přemýšlení.Zase se na mě pobaveně podíval. ,,Vadilo by ti kdybychom si sedli tady?" řekl a pak ukázal hlavou ke krásné zahradě.Po zahradě rostly stromy,na kterých byly rozvěšená světýlka.Byl to překrásný pohled. ,,Nevadilo.Je tu krásně." Chvíli po tom jak jsme se usadili ke stolu,k nám přišla servírka. ,,Co si dáte?" zeptala se a při těch slovech se po nás podívala.Edward mě vybídl ať si vyberu jako první. ,,Já si dám colu a rizoto." řekla jsem zahleděná do jídelníčku. ,,A vy?" zeptala se servírka Edwarda. ,,Nic." odpověděl jí,ale jeho pohled patřil mně.Celý večer ode mě neodlepil oči.Když sem dojedla,zaplatili jsme a šli pomalu k autu.(To zaplatili znamená,že Edward trval na tom že zaplatí,ale jsem dost tvrdohlavá na to abych alespoň zaplatila půlku.) ,,Kruci" zamumlala jsem,když jsem uviděla kolik je vlastně hodin. ,,Poslední autobus mi odjel před půl hodinou!" ,,Odvezu tě." ,,Jsi můj hrdina dne." prohlásila jsem s úlevou,že někde nemusím stopovat nějaký náklaďák.Zase mě obdařil svým pokřiveným úsměvem a já mu úsměv oplatila.Cestou jsem ho navigovala.Čas leťel strašně rychle a než jsem se nadála,už jsme přijížděli do naší ulice.Zastavil na příjezdové cesťe,otočil se ke mně a zadíval se mi do očí.Jako by se mi tím snažil něco říct.Poprvé jsem si všimla,že má barvu očí jako zlato a karamelky.To muselo být tím osvětlením.Dneska totiž bylo ve Forks zataženo jako obvykle a brzy se setmělo.Málem jsem se v těch očích utopila.Chvíli jsme se na sebe dívali až jsem to nevidržela a zeptala se. ,,Kdy tě zase uvidím?" Zase se usmál když věděl,že možná bude nějaké příště. ,,Mohl bys mi třeba pomoct se zahradou." další nesmyslné vyhrknutí. ,,Rád ti pomůžu." řekl s větším nadšením než jsem očekávala.

Diplomek za bleskowku od Simulky

23. january 2010 at 17:10 | Tess |  Ostatní
lovely dipčík moooc díky

Moje první povídka: Drahý Edwarde... 1.Kapitola - Babiččina prosba

22. january 2010 at 20:41 | Tess |  Drahý Edwarde
Tenhle příběh se odvýjí od chvíle,kdy Edward Bellu opustí,aby jí už nemohl dál ubližovat.Bella se s tím dlouho vyrovnávala,ale nakonec šla svou cestou.A tohle je příběh,který prožívá její vnučka Isabella.

1. Babiččina prosba
Bylo mi sedmnáct když mi babička umřela.Ale ještě než umřela,mě poprosila o jednu
maličkost. ,,Bello najdi prosím Cullenovi,hlavně Edwarda a tohle mu předej." řekla a
při těch slovech mi podala malou bílou obálku. ,,Ale nelekni se, jsou trošku jiní než mi."
řekla s trochou pousmátí.Nechápala jsem to.

Jednou jsem si vyjela na takový malý výlet do Forks.Je to asi tři kilometry od města kde jsme s maminkou bydlely.Lidé mi často říkali,že se strašně podobám babičce.Že mám její oči.Celé odpoledne jsem se jen tak procházela městem.No,nejsem zrovna z holek které baví chodit po obchodech...
Chvíli jsem se zastavila a opřela se o strom,protože se mi udělalo nevolno.Stála jsem tam asi pět minut a pak kolem mě prošel nádherný kluk.Najednou se zastavil a chvíli mě pozoroval.Po chvilce ke mně přišel. ,,Jsi v pořádku?" zeptal se úskostným hlasem. ,,Asi jo." zamumlala jsem. ,,To je asi tím,že jsem od rána měla jen musli tyčinku." trochu jsem se pousmála a on mi úsměv oplatil. ,,Promiň,zapomněl jsem se představit." řekl a při těch slovech se zakřenil.Jeho úsměv byl oslňující.Řada přesně rovných a bílých zubů.Vedle něj by i anděl vypadal obyčejně. ,,Jsem Edward Cullen." představil se a zase se usmál.To jméno mi něco říkalo,ale nemohla jsem si vzpomenout. ,,A jak se jmenuješ ty?" zeptal se. ,,Jsem Isabell,ale stačí jen Bella." (To jméno jsem dostala po babičce,protože se mamce strašně líbilo.)
No,chtěla bych se zeptat jestli to mám psát dál nebo s tím seknout? PS: nevšímej si pravopisných chyb :o)

SKANDÁL - Eclipse scénář pronikl na internet !

22. january 2010 at 19:27 | Tess |  Eclipse
Autorem skrypt je Jackson Rathbone. Podle všeho je to prava, dokonce známá televizní stanice CBS o tom hovoří. Celkem uniklo na internet 110 stran. Zástupce Jacksona Rathboneho také nedokázal reagovat na dotazy médí s žádostí o vyjasnění situace. Podle všeho se scénář nedopatřením dostal do nesprávných r
Autorem skrypt je Jackson Rathbone. Podle všeho je to prava, dokonce známá televizní stanice CBS o tom hovoří. Celkem uniklo na internet 110 stran. Zástupce Jacksona Rathboneho také nedokázal reagovat na dotazy médí s žádostí o vyjasnění situace. Podle všeho se scénář nedopatřením dostal do nesprávných rukou.
Nový Barbar Conan? Kellan Lutz!

22. january 2010 at 9:59 | Tess |  Kellan Lutz
Kellan má jasné plány do budoucna...
V kůži svalovce Arnolda Schwarzeneggera se vidí hvězda Twilight Kellan Lutz. Rád by si totiž zahrál hlavní roli v remaku akčního fantasy filmu Barbar Conan.

"Je to něco, po čem opravdu toužím a udělám všechno proto, abych opět nabral svaly, jaké jsem míval. Byl jsem fakt velkej kluk," svěřil se Kellan

Teď hvězda Twilight čeká na kamerové zkoušky. "Doufám, že dopadnou dobře, protože scénář je naprosto skvělý!"

Přestože Kellan má velkou šanci roli získat, má silného protivníka. Je jím Jason Momoa ze seriálu Hvězdná brána. Uvidíme, kdo vysněnou roli získá...
Zdroj: bravo.cz

Volno v infošce

22. january 2010 at 9:54 | Tess |  Ostatní
ahojky dneska využívám volna v infošce a dám sem pár článků. :o)

Tay a Tay on SNL

20. january 2010 at 19:41 | Tess |  Taylor Lautner
Nejvíc se mi líbí 1,2 a 6 fotka a co vám?

Taylor Lautner on SNL

19. january 2010 at 19:27 | Tess |  Taylor Lautner
Vím starší videjko a ve špatný kvalitě ale dost dobrý a ty sponky mu celkem sluší XD

Eclipse Set Photos - Behind The Scenes

18. january 2010 at 15:05 | Tess |  Eclipse
Zdroj:

Eclipse - Dnes Zlatý globus !

17. january 2010 at 16:19 | Tess |  Eclipse
Dnes 17/1 se koná v Hollywoodu cena Zlatý globus na kabelovém kanálu B od 20:00. Objevý se tam spoustu hvězd Twilight ságy...Boužel není jisté jestli se dnes opravdu zveřejní TRAILER K ZATMĚNÍ,ale budeme v to doufat !
Kopírujte pouze s tímto zdrojem, překlad : http://gossip-stars.blog.cz/

Foto s Robertem

16. january 2010 at 19:37 | Tess |  Robert Pattinson


...

..