December 2009

Vůbec nemám čas!!!

9. december 2009 at 17:24 | Tess |  Ostatní
Ahojky právě ted´ nemám moc času.Škola,škola a zase škola.Ted´ tu chvíli nebudu. :-( Takže nebudu obíhat má SB.Za chvíli se zase vrátím.Tak zatím ahoj.Ale můj blog je tu pořád :-)

Victoria

8. december 2009 at 19:23 | Tess |  Rachelle Lefevre
Srdce ač netluče v ohni se zmítá,
v očích nemá slzy a přesto vzlyká,
Žíly teď bez krve, proudí v nich jed,
kůže studenější než kdy předtím, víc jak led.
V hlavě má myšlenku pouhou,
myšlenka kříží se s touhou.
Touhou usmrtit dívku skoro upíří,
s tím co zavinila, se nikdy nesmíří.
I když je bez citů, podobná zvěři,
přes hrozbu osmi jí zabít běží.
Byl posedlý krví a ač byl zdatný,
upír, kterého milovala je teď mrtvý.
Vítr rozfoukal rudé vlasy,
v bílé tváři plné krásy,
běží za pachem lidské dívky..
Už si pomalu zuby brousí,
v myšlenkách už Bellu rdousí.


"Jsem lesbička!" Tvrdí Kristen Stewart

7. december 2009 at 16:20 | vaše admin |  Kristen Stewart
Drsné přiznání nebo jen únik před novináři?
Dotěrnými dotazy bulvárních novinářů je neustále bombardována hvězda Twilight Kristen Stewart a podle jejích slov UŽ TOHO MÁ PLNÉ ZUBY!

"Novináři mě přiměli k tomu, abych přemýšlela nad tím, jestli mezi mnou a Robem skutečně něco je," svěřila filmová Bella s tím, že právě to ji donutilo, aby si pro všechny všetečné pisálky připravila neprůstřelnou odpověď!

Když se tedy teď Kristen někdo zeptá, jestli randí s Robem nebo jestli snad někdy zatoužila po svalnatém Taylorovi Lautnerovi, ona na to rázně odpoví: "Chodit s Robem? Možná jsme se o něco pokoušeli, ale já jsem lesbička! A pokud jede o Taye, odpověď je stejná!"

Ovšem jestli star ságy Twilight skutečně touží po stejném pohlaví nebo zda jde jen o dobře vymyšlenou odpověď pro neodbytné žurnalisty, nikdo neví. Jisté ale je, že Kristen si tak od nich alespoň na chvilku zařídila klid.

(my ale všichni víme že je to hloupost nebo ne? napiš do komentíků co si o tom myslíš!)

Kellan Lutz s motorovkou

6. december 2009 at 17:10 | vaše admin |  Kellan Lutz
Wow tak na to se musíte kouknout!! :-D takový video jsem už dlouho neviděla :-D však se podívej...

Diplomek od Simulky

6. december 2009 at 15:33 | vaše admin |  Ostatní
Moooc díky je nádhernej!!

Robert Pattinson: "Klidně se svléknu!"

5. december 2009 at 16:11 | vaše admin |  Robert Pattinson

Šokující přiznání učinila megastar ságy Twilight Robert Pattinson (23). Nedávno se filmový Edward totiž nechal slyšet, že by mu vůbec nevadilo, kdyby se měl před kamerou svléknout úplně do naha.

"Záleží na tom, o jakou roli by šlo," prozradil Rob a rychle dodal: "Nemyslím si ale, že někdo o takovou podívanou stojí."

Fanynky by určitě mluvili jinak Roberte! "Akorát bych jim zkazil iluze," odpověděl herec se smíchem.

Ačkoli Rob tvrdí, že je připraven na svlékání ve filmu, natáčení pikantních scén ve snímku Little Ahes, mu úplně dobře nedělalo: "Hraju tam mladého Salvatora Dalího a ikdyž jsem nebyl nahý, u něčeho jsem se fakt červenal!"

A podle Robových slov je to s nahotou vůbec nejhorší v soukromí. "Před kamerou to ještě jde, ale doma jsem hrozný stydlín. Když už má s přítelkyní k něčemu dojít, musí být úplná tma," svěřil se na závěr filmový Edward s tím, že angličané mají se svlékáním daleko větší problémy než ostatní národy.
Tahle fotka je z doby když mu bylo kolem 16.


Fotka z Breaking dawn

4. december 2009 at 18:27 | vaše admin |  Breaking dawn

Fotečky

4. december 2009 at 17:55 | vaše admin |  Robert a Kristen
Vím podobné video jsem tu už měla,ale tohle je o 100% lepší!!

Chyby ve filmu New moon

3. december 2009 at 18:07 | vaše admin |  New moon
-Když se Bella poprvé probudí ze své noční můry, tak jí na polštáři leží kniho Romeo a Julie. Když jí ale Charlie přinese dárek, kniha je pryč a během střihů se kniha objevuje a zase mizí.
- Když Bella jede zachránit Edwarda a ve Volteře vystupuje z auta a ptá se Alice kam má jít, je Bella ve dveřích auta, ale při dalším záběru je Bella už za dveřmi.
- Při záběrech zobrazující Bellynu depresi a kamera kolem ní krouží, můžete dvakrát vidět kameramana v zrdcadle.
- Když ve škole Alice skáče přes zábradlí a jde popřát Belle vše nejlepší k narozeninám, tak má jinak danej šátek když skáče přes zábradlí a potom když jí blahopřeje.
- Když se Bella zastaví u Jacoba, aby zjistila proč jí neodpovídá na telefonáty, nedozavře dveře náklaďáčku, když se k autu vrací dveře jsou zavřené.
- Když Alice jede s Bellou do Voltery, šátek, co má Alice na hlavě je pokaždé jinak upravený.
- Když Jacob a Mike čekají před kinem na Bellu, v pozadí sáček z Burger Kingu mění mezi záběry pozice.
- Když Bella s Alicí letí do Itálie, je záběr na letadlo od Virgin America. Virgin America ale léta pouze do států v USA a ne do Evropy - do Evropy lítá Virgin Atlantic.
- Když je ukázáno Jacobova tetování poprvé (jak jde za ním Bella v tom dešti) a podruhé (na konci filmu v lese společně s Edwardem) je tetování o několik centrimetrů níž.
- Hned na začátku kde je záběr na měsíc a potom se objeví nápis NEW MOON by se měl měsíc zatmívat z levé strany a ne z pravé.
- V poslední scéně, kde Bella jede s Edwardem z domu Cullenových je vidět v odrazu auta štáb.
- Když Bella, Edward a Alice odcházejí z Voltery má Edward kabát zavázaný, v následující scéně ho má rozvázaný.
- Když Jacob leze Belle do pokoje oknem, je vidět na jeho pravém zápěstí jakási podpěra nebo opasek, prostě aby tam doskočil v pohodě.
- No a Belly vlasy se mění v záběrech ve scénách kde se baví s Mikem v jídelně o tom že půjdou do kina, když jí Edward opouští v lese a když jí Charlie řiká že jí pošle do Jacksonvillu.

zdroj:

Twilight barbie

2. december 2009 at 18:40 | vaše admin |  Twilight
Barbie už dávno není blondýna...
Twilight mánie zasáhla doslova celý svět. Nevyhla se ani výrobcům hraček a známý nadnárodní koncern vyrábějící panenku Barbie není výjimkou.

Ten totiž namísto blonďaté krásky začal prodávat tmavovlasou Bellu Swan, jejíž předlohou byla Kristen Stewart. A aby třiceticentimetrová panenka nebyla sama, na pultech se objevil i Robert Pattinson jako filmový Edward Cullen.

Na Bellu a Edwarda bude navíc možné dokupovat i spousty oblečků ve stylu ságy Twilight.

Twilight Barbíny se budou prodávat jen omezenou dobu a v přepočtu vyjdou na bezmála 500 Kč, kdy se ale objeví na českém trhu se mi bohužel zjistit nepodařilo. Jisté však je, že žádnému opravdovému fanouškovi Twilight nesmějí chybět ve sbírce.


Prosím hlasněte mi tady

2. december 2009 at 18:34 | vaše admin |  Ostatní
ahoky hlasněte mi tady na : http://twilight-edwardbella.blog.cz/0912/1-kolo-sonpts-soutez-o-nej-postavu-twilight-sagy jsem tam jako Jasper předem všem moooc díky

Fotky Roba

1. december 2009 at 20:27 | vaše admin |  Robert Pattinson...

..